Jesen TV: Evo kada se svaka predstava prikazuje

Jeste li spremni za svoje omiljene emisije za povratak na TV ? Ako je to slučaj, nećete morati puno čekati.

Jesenja TV sezona gotovo je pred nama, s mnogim popularnim serijama spremnim za predstavljanje u mjesecima rujnu i listopadu.

Mreže poput abeceda , nacionalna komunikaciona mreža , DZS , AMC , HBO, pa čak i usluge strujanja poput Netflix i Hulu odredili su premijerske datume za sve svoje nove i povratne revije. Do točno određenog sata svi konačno znamo kada su naši omiljeni TV programi spremni za prikaz na vodičima kanala po cijeloj zemlji.



Pa, kad se vraća vaša omiljena serija? Kompletan popis datuma jesenske premijere pogledajte u nastavku.

Više: Sve dolazi na Netflix u kolovozu

Napomena: Sve nove emisije pojavljuju se u odvažan ,

1.-17. Rujna

Petak, 1. rujna
12 ujutro - Narcos (Netflix)

Utorak, 5. rujna
21 sat - Ispod palube (Bravo)
10 navečer - Američka horor priča: Kult (FX)

Srijeda, 6. rujna
10 navečer - Vi ste najgora (FXX)
10 navečer - Eric i Jesse (JE!)

Petak, 8. rujna
12:00 - Konjanik BoJack (Netflix)

Nedjelja, 10. rujna
8 navečer - Orville (1. dio) (Lisica)
8 navečer - Outlander (Starz)
21 sat - The Deuce (HBO)
21 sat - Boj se živih mrtvaca (AMC)

Utorak, 12. rujna
12 ujutro - Projekt Mindy (Hulu)

Srijeda, 13. rujna
22:30 - Južni park (Središnja komedija)
22:30 - Široki grad (Središnja komedija)

Četvrtak, 14. rujna
10 navečer - Bolje stvari (FX)

Nedjelja, 17. rujna
8 navečer - Orville (2. dio) (Lisica)
8 navečer - Vijetnamski rat (PBS)
22:30 - Vice ravnatelji (HBO)

18-30. Rujna

Ponedjeljak, 18. rujna
8 navečer - Ples sa zvijezdama (ABC)

Petak, 22. rujna
12 ujutro - punija kuća (Netflix)

Nedjelja, 24. rujna
19:30 - 60 minuta (CBS)
20:30 - Zvjezdane staze: Otkriće (CBS)

Ponedjeljak, 25. rujna
8 navečer - Glas (NBC)
8 navečer - Teorija velikog praska (CBS)
20:30 - Mladi Sheldon (CBS)
21:00 - Kevin može pričekati (CBS)
21:30 - Ja, Ja i ja (CBS)
10 navečer - Dobri doktor ( ABC)
10 navečer - Hrabri (NBC)
10 navečer - Škorpion (CBS)

Utorak, 26. rujna
8 navečer - Smrtonosno oružje (Lisica)
8 navečer - Glas (NBC)
8 navečer - NCIS (CBS)
21:00 - Ovo smo mi (NBC)
21:00 - Bik (CBS)
21:00 - The Mick (Lisica)
21:30 - Brooklyn Nine-Nine (Lisica)
10 navečer - NCIS: New Orleans (CBS)
10 navečer - Zakon i red Istinski zločin: Ubojstva u Menendezu (NBC)

Srijeda, 27. rujna
8 navečer - carstvo (Lisica)
8 navečer - Glas (NBC)
8 navečer - Preživio (CBS)
8 navečer - Goldbergovi (ABC)
20:30 - bez riječi (ABC)
21:00 - Zvijezda (Lisica)
21:00 - SEAL tim (CBS)
21:00 - Zakon i red: SVU (NBC)
21:00 - Moderna obitelj (ABC)
21:30 - Američka domaćica (ABC)
10 navečer - Chicago P.D. (NBC)
10 navečer - Zločinački umovi (CBS)
10 navečer - Imenovani Survivor (ABC)

Četvrtak, 28. rujna
19:30 - Četvrtak navečer Nogometni show (CBS)
8 navečer - Superstore (NBC)
8 navečer - Gotham (Lisica)
8 navečer - Siva & rsquo; s anatomija (dvosatna premijera) (ABC)
20:25 - NFL četvrtak navečer nogomet (CBS)
20:30 - Dobro mjesto (NBC)
21:00 - Will & Grace (NBC)
21:30 - Super vijest (NBC)
21:00 - Orville (premijera vremenskog razdoblja)
10 navečer - Chicago Fire (NBC)
10 navečer - Kako se skloniti s ubojstvom (ABC)

Petak, 29. rujna
8 navečer - Paklena kuhinja (Lisica)
8 navečer - Marvel & rsquo; s neljudima (dvosatna premijera) (ABC)
8 navečer - MacGyver (CBS)
21:00 - Egzorcist (Lisica)
21:00 - Havaji pet-0 (CBS)
21:00 - Dateline NBC (NBC)
10 navečer - Plave krvi (CBS)

Subota, 30. rujna
10 navečer - 48 sati (CBS)

listopad

Nedjelja, 1. listopada
7 ujutro - Kutija za igračke (ABC)
19:30 - Bob & rsquo; s Burgeri (Lisica)
8 navečer - Morski pas (dvosatna premijera) (ABC)
8 navečer - The Simpsons (Lisica)
20:30 - strane završilo je točno (Lisica)
20:30 - Mudrost gužve (CBS)
21:00 - Obiteljski čovjek (Lisica)
21:30 - Posljednji čovjek na Zemlji (Lisica)
21:30 - NCIS: Los Angeles (CBS)
10 navečer - Deset dana u dolini (ABC)
10 navečer - Svladajte entuzijazam (HBO)

Ponedjeljak, 2. listopada
8 navečer - Lucifer (Lisica)
20:30 - 9JKL (CBS)
21:00 - Darovitih (Lisica)

Utorak, 3. listopada
8 navečer - Sredina (ABC)
20:30 - Svježe s broda (ABC)
21:00 - crno-ish (ABC)
21:30 - Gradonačelnik (ABC)
10 navečer - Kevin (vjerojatno) spašava svijet (ABC)

Srijeda, 4. listopada
8 navečer - Crna lista (NBC)

Četvrtak, 5. listopada
21:00 - Skandal (ABC)

Petak, 6. listopada
8 navečer - Jednom davno (ABC)

Nedjelja, 8. listopada
8 navečer - Reći istinu (ABC)
10 navečer - Gospođo sekretarica (CBS)

Ponedjeljak, 9. listopada
8 navečer - Super djevojka (CW)
21:00 - Vrijednost (CW)

Utorak, 10. listopada
8 navečer - Bljesak (CW)
21:00 - DC & rsquo; s Legende sutrašnjice (CW)

Srijeda, 11. listopada
12 ujutro - Prilika (Hulu)
8 navečer - riverdale (CW)
21:00 - Dinastija (CW)

Četvrtak, 12. listopada
12 ujutro - Volim te, Ameriko (Hulu)
8 navečer - nadnaravan (CW)
21:00 - Strijela (CW)

Petak, 13. listopada
8 navečer - Luda bivša djevojka (CW)
21:00 - Jane Djevice (CW)

Ponedjeljak, 16. listopada
10 navečer -
Martha & Snoop & Potporckova večera u Potlucku (VH1)

Utorak, 17. listopada
20:30 -
Loudermilk (Mreža publike)

Srijeda, 18. listopada
12 ujutro - hirovit (Hulu)

Nedjelja, 22. listopada
21:00 -
Hodajući mrtvaci (AMC)

Petak, 27. listopada
12 ujutro - Stranije stvari (Netflix)
8 navečer - Slijepa točka (NBC)

Ponedjeljak, 30. listopada
8 navečer - Kevin može pričekati (redovno vremensko razdoblje) (DZS)
21:00 - Moje, Sebe i ja (redovno vremensko razdoblje) (DZS)
21:30 - Vrhunske krafne (CBS)

Studeni Prosinac

Četvrtak, 2. studenog
8 navečer - Teorija velikog praska (redovno vremensko razdoblje) (DZS)
20:30 - Mladi Sheldon (redovno vremensko razdoblje) (DZS)
21:00 - Mama (CBS)
21:30 - Život u komadima (CBS)
10 navečer - SPLJESKATI. (CBS)

Petak, 3. studenog
12 ujutro - Alias ​​Grace (Netflix)

Subota, 11. studenog
12 ujutro - Budući čovjek (Hulu)

Utorak, 21. studenog
12 ujutro - Marvel & rsquo; s Runaways (Hulu)

Četvrtak, 23. studenog
12 ujutro - Ima ga (Netflix)

Nedjelja, 26. studenog
7 ujutro - Amerika i najsmješniji kućni videozapisi (ABC)

Srijeda, 29. studenog
21:00 - Vikinzi (Povijest)

Petak, 1. prosinca
12 ujutro - East Los High: Finale Event (Hulu)