Gledajte Packers, navijači orlova uhvate se nakon borbe na Lambeau Field-u

Green Bay Packers i Philadelphia Eagles su se u četvrtak navečer borili na terenu, ali njihovi su navijači vodili bitku na tribinama. U petak ujutro objavljen je videozapis navijača Packersa i Eaglesa koji se međusobno bore na utakmici, što je dovelo do toga da se policija uključi i dvije osobe su uhapšene zbog video snimka.

Prema TMZ , bilo je tri osobe koje su optužene za nezakonito ponašanje na javnom događaju. Prevezeni su u lokalni zatvor, izbačeni su i kažnjeni s 880 dolara kazne.

Ne govori se tko je pobijedio u borbi, ali navijači Packersa vjerojatno nisu bili zadovoljni načinom na koji je igra završila. Nakon vodećih 10-0 za početak igre, Orlovi su se okupili i na kraju pobijedili sa 34-27. Jedna od partija igre bila je kada je napadač Packersa Aaron Rodgers izbacio presretanje u endzone krajem četvrte četvrtine kako bi zapečatio pobjedu za Orlove.

& ldquo; Imali smo šanse. Imali smo puno šansi na potezu. Dobro smo pomaknuli loptu, samo smo se borili u crvenoj zoni. Dva terenska gola, četiri dodavanja na 1 i očito promet, & rdquo; Rekao je Rodgers prema Yardbarker ,

Gubitak u četvrtak navečer bio je prvi za Packers ove godine. Momčad je imala priliku izjednačiti utakmicu ranije u četvrtoj četvrtini, ali nisu mogli probiti loptu u endzonu kad su bili na liniji Eaglesa s 1 metrom.